Detail výrobku


Pro nákup je nutná registrace!

ID 36
Název Jiřina Slámová - Luciela Abia - Návrat k přírodě
Cena 300,-Kč
Skl. ks 46 ks
Popis

MEDITACE VNITŘNÍ ZVÍŘE
Vnitřní zvíře je archetyp, tedy jedna ze složek naší duše. Představuje naši přirozenost a trvalé spojení s přírodou a s našimi instinkty, neboli vrozenými podněty. Ty jsou zakódovány v buňkách  každého živého tvora a jejich cílem je vždy záchrana a zachování života. Je to vrozená nápověda jako reakce na nejrůznější podněty z okolí i ze samotného těla. Instinkt představuje naši „vnitřní zvířecí moudrost“. Lidstvo se příliš soustředí na svou rozumovou složku, která nás právě od zvířat odděluje, a ostatní své schopnosti ke své škodě přestalo využívat. Pokud se při této meditaci spojíte se zvířetem uvnitř sebe, vrátíte se ke své přirozenosti, znovu začnete cítit svou instinktivní nápovědu. Díky ní zvířata reagují dokonce ještě dříve, než situace nastane, protože to zkrátka cítí. Další schopnost daná instinktem je rozlišení prospěšného a škodlivého, a tak se zvíře v přírodě vyhne například jedovatým látkám, nebezpečným místům a tvorům Tuto schopnost jsme zdědili též, jen jsme se jí přestali řídit. Zároveň si uvědomíme, že máme schopnosti i vlastnosti tohoto zvířete a naučíme se je využívat v běžném životě – pro svou ochranu, přežití a svobodu. Při této meditaci se přiblížíte poznání sebe a své duše a tím i sebelásce. Najdete odpovědi na mnohé otázky. Uvědomíte si, že jsme všichni svobodní, zodpovědní za sebe, že jsme si rovni se všemi bytostmi a spolu s nimi jsme součástí přírody a vzájemně si můžeme být prospěšní. Naše instinkty nás dopředu upozorní na blížící se ohrožení a vnitřní zvířecí moudrost nás vede do bezpečí.

MEDITACE STROM
vás vede opět zpět k přírodě a přirozenosti. Propojení se stromy má základy již v dávné minulosti u všech původních přírodních náboženství (pohanství). Například Keltové využívali tzv. stromokruh, který sloužil jako horoskop, ale namísto znamení zvířetníku zde mají rozhodující úlohu stromy. Blízké spojení se stromy měli jejich mágové –Druidové. Například dub uctívali kromě Keltů i Galové, u Řeků byl spojen s bohem Diem, u Římanů byl stromem Jovovým a u Germánů Thorovým. Při této meditaci nalezneme spojení se svým stromem, kterým se prostě staneme. Zároveň se jeho prostřednictvím učíme doplňovat životní energii do našeho energetického sytému, jehož stav určuje naše zdraví, spokojenost i schopnost realizace přání a cílů. Každý z nás má k dispozici určitý objem životní energie. Její část je nutná na nezbytné procesy, které probíhají v organizmu bez našeho vědomého řízení. Je to například dýchání, trávení atd. Další část můžeme používat podle vlastní volby a je určena k pohybu, činnosti, práci, učení, realizaci změn, regeneraci. Většina z nás si neumí uchránit vlastní energii. Necháváme se vysávat a také s ní plýtváme na záležitosti, které stejně nemůžeme ovlivnit. Pak může nastat únava, nemoc i celkové zhroucení. Proto je důležité se naučit ztracenou energii doplňovat Meditace je určena k obnovení naší schopnosti čerpat energii ze země kořenovou čakrou a harmonizovat současně i příjem vesmírné energie prostřednictvím korunní čakry. Tak docílíme vyrovnání i dostatečné množství životní energie, kterou přijímáme ze země – ke zhmotňování, a z vesmíru - k poznání. Pak namísto pouhého přežívání začneme naplno užívat všech možností, které nám tento život nabízí. Doporučuji tuto meditaci absolvovat vestoje, neboť tak se prohloubí prožitek a lépe se vcítíme do kmene stromu a odpovídá to i směru proudění energie. A pokud ji vyzkoušíte v přírodě, kdy budete stát bosi na zemi, určitě si ji užijete naplno. Možné je samozřejmě i sedět nebo ležet v místnosti se zapálenou svíčkou. Je vhodné ji opakovat, kdykoliv se cítíme unavení, nevyrovnaní a vyčerpaní. Namísto obviňování okolního světa za naši nepohodu se můžeme naučit, jak si pomoci sami.


JIŘINA SLÁMOVÁ – LUCIELA ABIA MEDITACE
1.Vnitřní zvíře: 22.55 min
2.Strom: 16.35 min
Vydala: PYRAMIDA, centrum harmonie, Chrudim v r. 2015 Terapie, přednášky, semináře, vlastní knihy a CD
Uživ. jméno:  
Heslo:
Registrace nového zákazníka

05.11.2015
Přidáno nové CD Jiřina Slámová - Luciela Abia - Návrat k přírodě. Určitě se bude líbit. Více zde.

05.12.2012
Přidáno nové CD Jiřina Slámová - Sebevědomí. Určitě se bude líbit. Více zde.

04.12.2012
Od roku 2006 byla cena autotrakčního lehátka neměnná. Od 1.1.2012 dojde k úpravě ceny autotrakčního lehátka na cenu 5.560,-Kč/ks..

07.04.2011
Ke všem objednávkám je přičtena běžná cena dopravy pomocí České pošty + 20Kč balné..

25.08.2010
Přidána nová kniha Duch. jméno Luciela Celia Celesta NEBE NA ZEMI aneb Archandělské Reiki.

17.11.2009
Přidána nová kniha Poselství přízraků a nové CD Harmonie. Podrobněji kniha a CD.